Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Koşulları

Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra;

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında Kargonuzda Hasar ya da ezilme olduğunu düşünüyorsanız Lütfen Kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu Düzenletiniz.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Satın Aldığınız ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir, yoğunluğa bağlı olarak sipariş edilen günden itibaren en fazla 3 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilir.

ozelbayrak.com.tr güvenilir bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Birçok e-ticaret sitesi gibi, sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz ancak nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde ozelbayrak.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerinde aynı anda iade edilmesi gerekir.

Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

  1. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  2. ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
  3. 24 saat içinde kullanılabilecek özel gece / gün ürünleri ve aşırı deforme olmuş ürünler.
Alışveriş Sepetim

Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?