Hakkımızda

Bayrak üretimi ve dijital baskı sektöründe, lider markaların reklam ihtiyaçlarını karşılıyoruz..

Özel Flama Bayrak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. tedarik ettiği ürünlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla ilk şirketini 1985 yılında İstanbul’da açmıştır. Hızla büyüyen Özel Flama Bayrak, artan müşteri istek ve beklentilerine daha etkin cevap verebilmek amacıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Bayrak üretimi ve dijital baskı sektöründe, lider markaların reklam ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özel Flama Bayrak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. bu ürünleri hızlı ve eksiksiz, uygun fiyat ve hizmet politikasıyla tedarik ederek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Güngören mağazasında yönetim, pazarlama, dağıtım ve depo hizmetleri bir arada yürütüldüğü bir sinerji oluşturmuştur.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler tedarik etmek. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi servisi ve kaliteyi sunmak, onların beklentilerini öngörerek daha fazlasını karşılayabilmek. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın fayda ve memnuniyetini arttırmak.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerimize eni iyi koşullarda, en uygun hizmeti vermek, teknolojinin sağladığı imkanları sonuna kadar kullanarak, en yenilikçi toptancı ve en fazla tercih edilen tedarikçi olmak.

Alışveriş Sepetim

Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?